Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prihlaseni na seznam ???

nevi nekde v cem je problem ? jestli u me nebo na seznamu? nekdo rikal ze se tam prihlasi , ja nemuzu, zkusil jsem i registraci a nic, stranku mi nejde zobrazit, zkusil jsem to v IE , Opere a FF a nic :(

Adresy(důležité pro majl) - registrace.seznam.cz , email.seznam.cz , login.szn.cz , seznam.cz , szn.cz , www.seznam.cz
Adresy (ostatní): lide.cz , forum.lide.cz , profil.lide.cz , ...
Nastavení v prohlížeči Opera - nástroje-pokročilé-cookies (nebo "Editovat místní nastavení"): (na všech uvedených adresách, přesně tak, jak jsou uvedeny, stejně)
==========
Cookies - přijímat VŠECHNY COOKIES (ne pouze z navštíveného místa ! )
Javascript - povolit
Automatické přesměrování - povolit
Logování předchozí adresy (referrer) - povolit (zkontrolovat i v nastavení firewallu, zda tam tahle funkce, pokud ji fw obsahuje,není vypnutá).
Změna identifikace prohlížeče na to nemá žádný vliv.
Před přihlášením "Nástroje-vymazat soukromá data" (vybrat vše, kromě hesel).
===========
..a musí to jet...

To Cookies - přijímat VŠECHNY COOKIES (ne pouze z navštíveného místa ! ) by mi bylo proti srsti. Možná pro seznam udělat vyjímku, ne však povolení pro všechny.

IE má defautl. nastaveno přijímat cizí sušenky, ne však umožnit cizímu serveru použít sušenky z jiného serveru. Ale to s problémem nebude mít nic společnýho.

To neřeším.V Opeře cookies přijímám i tak jen a pouze ze seznamu, protože všechny ostatní servery (gemiusy apod) mám vyblokované v urlfiltru,takže vypadávají ze hry.Taky mi to bylo proti srsti, proto jsem tam zablokoval vše co šlo.Ale podmínka pro přístup k majlu na seznamu to JE.Jinak v opačném případě to hází furt DOKOLA na přihlašovací stránku.