Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prihlaseni na seznam ???

nevi nekde v cem je problem ? jestli u me nebo na seznamu? nekdo rikal ze se tam prihlasi , ja nemuzu, zkusil jsem i registraci a nic, stranku mi nejde zobrazit, zkusil jsem to v IE , Opere a FF a nic :(

Adresy(důležité pro majl) - registrace.seznam.cz , email.seznam.cz , login.szn.cz , seznam.cz , szn.cz , www.seznam.cz
Adresy (ostatní): lide.cz , forum.lide.cz , profil.lide.cz , ...
Nastavení v prohlížeči Opera - nástroje-pokročilé-cookies (nebo "Editovat místní nastavení"): (na všech uvedených adresách, přesně tak, jak jsou uvedeny, stejně)
==========
Cookies - přijímat VŠECHNY COOKIES (ne pouze z navštíveného místa ! )
Javascript - povolit
Automatické přesměrování - povolit
Logování předchozí adresy (referrer) - povolit (zkontrolovat i v nastavení firewallu, zda tam tahle funkce, pokud ji fw obsahuje,není vypnutá).
Změna identifikace prohlížeče na to nemá žádný vliv.
Před přihlášením "Nástroje-vymazat soukromá data" (vybrat vše, kromě hesel).
===========
..a musí to jet...

To Cookies - přijímat VŠECHNY COOKIES (ne pouze z navštíveného místa ! ) by mi bylo proti srsti. Možná pro seznam udělat vyjímku, ne však povolení pro všechny.

IE má defautl. nastaveno přijímat cizí sušenky, ne však umožnit cizímu serveru použít sušenky z jiného serveru. Ale to s problémem nebude mít nic společnýho.

To neřeším.V Opeře cookies přijímám i tak jen a pouze ze seznamu, protože všechny ostatní servery (gemiusy apod) mám vyblokované v urlfiltru,takže vypadávají ze hry.Taky mi to bylo proti srsti, proto jsem tam zablokoval vše co šlo.Ale podmínka pro přístup k majlu na seznamu to JE.Jinak v opačném případě to hází furt DOKOLA na přihlašovací stránku.

Po zkouknutí hlášky v komunikaci mezi PC a seznamem "IP login.szn.cz > ftp: icmp 36: login.szn.cz tcp port www unreachable" jsem zrušil povolený FTP server na mojí veřejné IP (respektive přesunul na jiný port) a login funguje.
Takže to vidím u většiny lidí (v sítích s neveřejným rozsahem za NATem poskytovatele) na podobný problém, způsobený záhadným upgradem na seznamu.

Mě jede úplně normálně, ale používám poštovního klienta. Již několikrát se stalo, že se nejšlo přihlásit na portále přes webové rozhraní (mě to nešlo po výzvě abych to zkusil včera), ale POP3 fungoval vždy.
Pokud potřebuješ vyřizovat důležité e-maily, zprovozni si alespoň Outlook Express a vyřizuj to z něj.