Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi Internet

Nejde mi internet na druhým počítači mam noťas HP 510 a tak bych se chtěl zeptat jesli by to nemohlo být ovladačem "modem pro sběrač PCI" mám to označeme ve správci zařízení že to neni nainstalované ještě chci podotknout že mám ten komp přrd 3 dny přeinstalovaný. Prosím pomozte mi

Ahoj borci
Prosim o radu přeinstaloval jsem window XP a nejde mi zvuk ani internet potřebuju vyřešit žlute otazniky v správci zařizení , nebo-li nevite jak spustit internet nainstalovat ovladač abych vytvořil sitove připojeni tam to co se ukazuje u hodin v pravo dole :)
abych mohl vypsat IP , masku site ..... jenže nevim jak poradite mi jsem Hnup na takove veci prosim o radu :D

Potrebujes ovladace pre wifi kartu a vpravo dole kliknut na ikonku wifi (alebo sprava sieti a tam kliknut na bezdratove pripojenia) a pripojit sa na tvoju wifi siet (tlacitko "Pripojit". Mas vobec doma wifi router? Aky?

P.A. alebo napis ze co mas kam ako pripojene, lebo nikto ti nerozumie.

To NENI router. Takze na to ide pripojit len jedno PC naraz.
P.S. co za kable idu do tej krabicky? Co pripajas cez WiFi? Mas aj v tom druhom PC WiFi kartu alebo co? Alebo jak to mas prepojene? (co kam? ta krabicka pripojena kam? Prve PC pripojene kam? Druhe PC pripojene ako a kam?))

aha, jenže než jsem to přeinstaloval tak jsem měl pripojené 2 pc na tom a net mi jel v pohodě, a teď mi to nějak nejde :-((( nevím včem je problém zkoušel jsem už všechno bohužel jsem musel sehnat ovladače z ofic stránek protože jsem si myslel že jsou aktualizované a protože puvodní CD od noťasu nemohu najít :(