Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvyrazneni dotazu polozenych danym uzivatelem

Tak me napada, jestli by nebylo dobre, kdyby v hlavnim seznamu dotazu byly nejak zvyrazneny ty dotazy co sam uzivatel zalozil. Stacila by treba jen o stupinek tmavsi barva pozadi, zkratka aby to na uzivatele nijak nehulakalo ale ze by hned bylo videt kterych dotazu je autorem. Neni to sice nikterak dulezita vec, ale myslim si ze by ulehcilo navigaci v dotazech na poradne.

Me ted napadl jiny napad.
Co kdyby v kategoriich byla moznost "Moje dotazy" ?
A vyfiltrovalo se to na seznam pripevku (hlavni uroven), kde by byly dotazy polozene aktualne prihlasenym uzivatelem ?

Tak by se velmi rychle a bez hledani daly sledovat reakce na muj dotaz a mozna by to pomohlo zdvojovani dotazu jednim uzivatelem.

Ja si zase naopak myslim ze casem by se to mohlo hodit, navic kdyz uzivatel ma zaskrtane nektere kategorie, tak asi nechce zbytek z nejakeho duvodu zobrazovat a proto by toto zobrazeni melo dodrzovat ta navrhovana featura. A mozna by bylo i jednodussi provedeni. Do SQL dotazu vracejici polozky hlavniho seznamu dotazu by se vlozila jenom dalsi klauzule WHERE uzivatel = soucasny uzivatel.

Můj názor je, že je to zbytečné. Když někdo položí dotaz, tak si může dát "odebírat reakce" a má přehled, jak mu lidé odpovídají.
Navíc přidáváním různých způsobů se to jen znepřehlední (navštívené, nenavštívené, s odpovědí, bez odpovědi, mnou položené...).
Mě to vyhovuje jak to je.
Přidání tlačítka "zobrazit pouze mnou položené ve všech kategoriích" by se to asi vyřešilo, pokud by chtěl někdo sledovat, jak hojný je zakladatel nových threadů, myslím, že by ho to uspokojilo.