Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvyrazneni dotazu polozenych danym uzivatelem

Tak me napada, jestli by nebylo dobre, kdyby v hlavnim seznamu dotazu byly nejak zvyrazneny ty dotazy co sam uzivatel zalozil. Stacila by treba jen o stupinek tmavsi barva pozadi, zkratka aby to na uzivatele nijak nehulakalo ale ze by hned bylo videt kterych dotazu je autorem. Neni to sice nikterak dulezita vec, ale myslim si ze by ulehcilo navigaci v dotazech na poradne.

Me ted napadl jiny napad.
Co kdyby v kategoriich byla moznost "Moje dotazy" ?
A vyfiltrovalo se to na seznam pripevku (hlavni uroven), kde by byly dotazy polozene aktualne prihlasenym uzivatelem ?

Tak by se velmi rychle a bez hledani daly sledovat reakce na muj dotaz a mozna by to pomohlo zdvojovani dotazu jednim uzivatelem.