Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VirtualBox - FreeDOS - prepojenie diskov

Ako vytvorím nejaké prepojenie z reálneho disku na virtuálny, resp. prekopírujem určité veci z alebo na virtuálny disk? Už strácam fantáziu. Nepomáhajú mi ani Shared folders. Buď niečo robím zle alebo to s FreeDOSom nič nemá.

Pokial potrebujes len preniest data tak vypni ten vmware a namountuj si .VDI subor ako disk na host PC (v normalnych Win)
viewtopic.php

P.S. neskusal som to, len som to za minutu vygoogloval.
P.S.2. predtym ako znova zapnes vmware tak to odmountuj z hostu, nech nemas rovnaky disk namountovany na 2 miestach (vo Win aj vo vmware), to by mohlo dopadnut dost blbo...

No o tom VDI pre VMware viem. Ale ja píšem o VirtualBoxe. Síce, teraz ako píšeš o VDI súbore, myslím, že aj VirtualBox má VDI súbory, takže to skúsim. Teraz som v robote, takže niekedy večer dám vedieť.

Funguje to, ale jeden adresár, do ktorého kopírujem je vždy prázdny. Zajtra to poriadne otestujem a dám vedieť. Mám podozrenie, že to nekopíruje kvalitne, lebo NDN mi nešiel spustiť.