Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook expres - zmizely dva roky pošty

Nevíte někdo, kam se uloží pošta z Outlook Expres, když se archivuje? Kamarádka měla v outlooku asi 3 roky pošty, nabídlo jí to, že se stará pošta zkomprimuje a uloží a dva roky zmizely a ona neví kam a já s tím nemám žádnou zkušenost. Díky za pomoc.
Změna předmětu, původně: Outlook expres (LaKr) (Kráťa)

Koukni se do složky, kde má OE uloženy soubory, při komprimaci by se měla udělat automatická záloha k souboru Doručená pošta.dbx ještě soubor Doručená pošta.dbt
Složka OE se dá zjistit v Nástroje-Možnosti-Karta Údržba-Složka úložiště.

Mělo by stačit přejmenovat na .dbx, pokud už mezitím stáhla nové zprávy, nejdřív je přesuň do nějaké pomocné složky...