Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook s win Vista - chcem preinstalovat za XPcko

Dobry den mam netebook HP Pavilion dv6500 A chcem preinstalovat vistu za XPcko. Nepaci sa mi tam ta vista proste. Bude ale vsetko bezat ? najdem ovladace na vsetko ? A jak sa dostat do biosu ? tie notebuky so trocha inak robene jak PC zda sa.
Změna předmětu, původně: Martin z KE (Kurt)

Aha No tak som to presne podla toho co si vravel zmenil na botovaci oddiel a nabotovalo normalne a nainstalovalo win aj so vsetkymi ovladacmi A este mi treba zrusit te somariny ja na to nemam nervy aby mi stale vypisovalo ze ci moze pustit program sakra ved to je jak pre dementov. A diki vsetkym Presne toto ze ja stare veci sa pokusam davat lebo ten novy daemon je dajak plateny ci co som pocul

Deamony su snad platene vsetky, nie? Neviem ja to nepotrebujem.

Ze ci moze Win spustit program ked je stiahnuty z internetu to sa pyta aj WinXP a to sa tusim neda vypnut :) Len to pekne nechaj aby to ludi nasieralo a aby sa konecne zacali obzerat aj po alternativnych OS :-)

Vo viste je aj dalsie pytanie sa na admin prava, to sa vola UAC a da sa vypnut, ale je lepsie nevypinat UAC celkovo, ale program ktory otravuje nastavit nejak aby nepotreboval admin prava. Neviem zhlavy jak, hladaj googlom, napr. http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=956&t=1024309