Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wmv soubor

Prosím o pomoc. V PC mi nejdou otevřít a přehrát soubory wmv, které jsou připojeny jako přílohy k mailům, nejdou ani přehrát krátká videa z internetu.Zvuk jde normálně, obraz stojí. Pokud na něj kliknu myší, posune se o skok, ale zase se zastaví. Vše přehraju je na jiných PC, ale na mém ne. Jiný problém s videem nemám - vše ostatní - filmy na DVD, hudba funguje normálně. Děkuji za pomoc.

Napřed si stáhni CCCP filtry, pak by to mohlo šlapat:

cccp-project.net

Když to nezabere, na přehrávání použij GOM Player, KMPlayer nebo jiný:

gom-player

http://cestiny.idnes.cz/software/gom-player-cs5-/c lanek.A060903_40979_bw-cestiny-software_bw.idn

the-kmplayer

U těch přehrávačů je možnost volby používat jejich vlastní filtry,
takže tě pak nemusí zajímat do jaké míry jsou rozbordelené filtry ve Windows.