Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna zakl.desky

Ahoj jsem tu nový a potřebuji radu.Měnil jsem základovku procesor a grafickou kartu,ram pamět a hdd,akorát zdroj je starý.Mam problém všek v tom že když všechno zapojím a zapnu tak se nic nedějě,ale větráky běží a LED na HDD svítí pořád jakoby disk načítal.Když zapojím napájení desky(ten 4pin konektor) tak mi to nějak cvaká,ale nevím co to je. :( Zdroj ten má pro připojení 20pinů+4piny,ale stejnak to nejde. Prosím poraďte v čem je chyba.díky všem ahoj

jaky vykon? Jaka verzia ATX? (ATX2.0?). Ma to aj okrem 24konektora aj dalsi dodatocny 4pinovy napajaci konektor? Ak ano tak ho musis zapojit. Ak nema tak potrebujes iny zdroj. A ked je ten zdroj slaby (300W apod) alebo so slabou 12V vetvou (kolko A ma na 12V?) tak tiez potrebujes novy zdroj, vykonnejsi.

.Když zapojím napájení desky(ten 4pin konektor) tak mi to nějak cvaká,ale nevím co to je. :(

Nemá ten konec co cpeš do desky náhodou napsaný PCIE ? Tak ten tam nepatří a většinou se smíš splést jen jednou!!! Patří tam druhej podobnej 4pin.