Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repasovaný IBM

Zdravím,
chci koupit repasovaný notebook. IBM T40 nebo něco podobného. Hlavně chci Wifi a TouchPad.
Vyhlídl jsem jeden ve firmě www.i4next.cz, ale nikde jsem nenašel žádné recenze nebo zkušenosti s
touto firmou.
Nebo jsem pak uvažoval že koupím nový ThinkPad.
Stačil by mi ale T40, ale mám strach že se něco pokazí a cena opravy už nebude rentabilní.
Nemáte někdo zkušenosti s repasy? A nějakou firmou ?
Díky

Rozhodně bych si koupil nový ntb. Pokud to tedy nechceš mít jako sběratelský kousek naleštěný ve skříňi. Kupovat starý notebook je podle mě šílenost.Připočítáš cenu baterie, dvdvypalovačky a jsi na 70-80procent ceny nového.A to ještě když se nic nevysere.

Argument že starý značkový je lepší /šasi,kvalita/ než nový /levný,nekvalitní/ je reklamní slogan firem co tohle zboží dováží.

s tím se nedá na 100% souhlasit. Třeba částečně Delly a hlavně IBMka jsou totální držáky, třeba teď tu třeba mám 5 let starou R40, vypadá jako měsíc starý book, výkonem se může směle rovnat levným notebookům, akumulátor je původní a velmi zachovalý.

Samozřejmě je důležité znát původ notebooku, nebo na něj mít alespoň roční záruku, což se i normálně dává. Netvrdím, že to je vždy řešení, ale pro nenáročného uživatele je IMHO kvalitní repas lepší, než levný, byť značkový nový book.