Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Norton Ghost 03

Dobrý den. Sehnal jsem si Ghosta 03. Potřeboval bych prosím pomoct, jak vytvořit image
disku a vše, co je potom k image potřeba
. Díky moc
Změna předmětu, původně: Noron Ghost 03 (L-Core)

U starého pc to nedělá...Zkoušel jsem i prohodit HDD, takže tím to není..nový pc má cpu intel pentium dual-core e5200, desku gigabyte ga73pvm-s2h a hdd wd 250 gb sata....starý pc je amd sempron 3300 a deska msi k8t nevo-v a hdd seagate barracuda 80 gb, oba hdd jsou NTFS. díky

ghost může mít problém s novým chipsetem/řadičem disků, konkurenční acronis to řeší (s problematickým úspěchem) vydáváním nové verze true image každý rok.

zkus ještě ve windows dát kontrolu disku (vlastnosti disku - nástroje - kontrola - zatrhnout oboje - restart), ghost může být vyděšen z neopraveného souborového systému.
ale pravděpodobnější je 1.varianta - nekompatibilita.