Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem czshare - zpomalilo se stahování

dobry den
mam zakoupeny kredit na czshare připojení mam celkem dobry (alespoň myslím)
Rychlost připojení k internetu: 17,374 Mbit/s
Rychlost stahování dat: 2,2 MByte/s
Rychlost odezvy (ping): min 9,320 ms
max 41,936 ms
Ø 20,629 ms

Předtím my to neblblo stahoval jsem normální rychlostí 2.4 MB (občas jenom 1.6 MB)
ale ted najednou my to začalo stahovat 7-79 kilobajtu
přitom jinde my to stahuje narmolně

nevite čím to je a jak to vyřešit

Změna předmětu, původně: czshare (host)

QuickShare je dost omezenej cekanim, ja bych ti doporucil HellShare, jinak me CZShare stahuje furt v pohode a nikdy mi zatim nekleslo pod 2.6 mb/s
a to mam tam premium uz prez rok. Jinak se dobre stahuje i pres Megaupload, podle toho co stahujes, jestli stahujes hru o 10 part tak to bych sel na hellshare bo uloz.to

hry dufam ze nestahuje a na hellsahre mozem povedat len jedno - nasrat, rozmazat a tyzden nepustit k vode - tam pokial nemas premium account, tak si ani neskrtnes, u ostatnych aspon mozes v pohode tahat aj ked mensou rychlostou, ale hellshare stale v kuse hlasi "vytazenie serverov na 100%"