Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tarify u T-Mobile (nechápu)

Nevím jestli to tady patří, ale chtěl jsem se zeptat, když mám tarif "Přátelé v síťi s HIT" a mám volání na 5čísel zdarma, proč mi učtuje nějakých 92Kč, za to, kde jsem vůbec nevolal.

Takže volal jsem jenom na těch 5 čísel, které neplatím a naskakuje mi tam 92Kč. Je to ve stejné síti (volám s těmi 5 přáteli v T-mobile síťi). Takže opravdu nevím, co to má znamenat.

P.S tenhle tarif mám.

poměrná část paušálu během zůčtovacího období,

Co na tom nechápeš? Prostě třetina paušálu za třetinu měsíce.
Možná ti přijde vhod informace, že zúčtovací období není každej měsíc od prvního do prvního, ale bývá posunutý. Já ho mám od pátýho dne měsíce do pátýho následujícího měsíce. Můžeš to mít jinak, to poznáš na faktuře.

já mam taky od včerejška tarif přátelé síť nesíť hit, předtím sem měl paušál tarif bav se a zobrazuje mi to vyúčtování ještě za poslední období s tarifem bav se, chvíli bych počkal, ono se to hodí do normálnu, v novym účtovacim obdobím asi určitě

já teda nevím ... píšou tam, že do započítávané částky se počítá celý měsíční paušál + paušály za další služby ... já mám kredit 250 (300 s dph) a surf+ a tahle stránka mi ukazuje +/- 420,- Kč ... tobě to ukazuje 93,- Kč, protože ti bude končit zúčtovací období, a v dalším tam budeš mít těch 300,- nebo kolik máš paušál ... pokud provoláš víc tak ta částka bude samozřejmě větší.