Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teploty jader

Otazka na toto tema jiz byla polozena, presto se ptam jeste jednou a hlavne tech odborniku ;-) podle jakych teplot se mam ridit mam Q 6600 2.4 @ 2.9 ghz pri zatezi je na utilite k zakladni desce (Asus P5Qc) presneji AI suite psano ze teplota cpu je 38 C podobne teploty ukazuje i bios v klidu nakych 22 C , ale v programu Core Temp jsou rozepsana jadra tak ze pri max zatezi je celkove cpu ok 40 C jenze teploty jader jsou: core0 67 C core1 60 C a tak atd. Potrebuju vedet jakou teplotou se mam ridit jestli celkovou teplotou nebo jednotlivych jader. Díky

inac este k otazke "aby som ho neuvaril" - teplota ziadneho jadra nesmie prekrocit Tjmax (u desktop CPU zvycajne 85°). Je dobre mat aspon 10°rezervu aj pri zatazi, ocenis napr. ked bude v lete vonku 30°C.
Ked ti nahodou program zobrazuje aj nejake Tj max distance ktore sa meni, tak to znamena o kolko ° je aktualna teplota "vzdialena" od maximalnej. Samotna Tj-max je pevna (napr tych 85). Nevidim ti na to, neviem co tam mas za polozky.