Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje Adobe CS4 Update

Z ničeho nic *) se nechtějí řádně provádět aktualizace Adobe CS4. Při vyhledání z libovolné aplikace se sice naleznou a stáhnou dostupné aktualizace, ale vlastní instalace se následně neprovede (zkoušeno několikrát za sebou, z různých součástí CS4). Tu musím provádět ručně z defaultního adresáře, kam se aktualizační balíčky stahují
C:\Users\xxxxx\AppData\Local\ Adobe\Updater6\Install\
Při dalším hledání aktualizací CS4 hlásí, že je plně aktualizován.

Předpokládám, že se nějak podělal Adobe Updater... jak nejlépe tohle vyřešit? Deaktivovat, odinstalovat a znova instalovat celý CS4 se mi nechce. Na druhém PC **), mnohem více používaném, aktualizace fungují.

----
*) takto mi to bylo řečeno. Na počítači ale moc není pracováno, je to pouze záložní systém, spouštěný jen občas.
**) Adobe umožňuje dvojí instalaci, např. na notebook a stolní počítač. Nemá být používáno zároveň.

Mne to dela uplne to stejny (navic ty posledni akt. uz to nejde instalovat ani manualne), proste to z niceho nic prestalo jit a na podpore mne rekli, ze jedina sance je to cele deaktivovat, odinstalovat a znovu nainstalovat, ale to se mne nechce, protoze instalace je prace skoro na hodinu a kdovi, jestli to neni dyl. Tak jsem se na to prozatim vykaslal. Horsi je, ze zacinaji blbnout i jiny veci, ale jak toho bude vic, tak to odinstaluju a bude klid.

K tvym ** muzu rict jen to, ze na podpore mne rekli, ze je jedno, jestli to pouzivas zaroven, proste to nikdo resit nebude. Ostatne sam to tezko zvladnes na 2 PC. U CS4 je proste moznost instalovat na 2 pc. Jako druhy se predpoklada ntb.

To nevim. Jen vim, ze na jednom PC jsem nic nemenil a nic nepriinstaloval a prestalo to proste jednou jit. Na popdore nevedeli nic a radili pouze komplet odinstalaci, vycisteni jejich cleanerem a novou instalaci. Mimo jine mne rekli, ze Adobe se ma instalovat na system nejlepe jako jeden z prvnich programu vubec. Coz ja urcite nemam a tak se utesuju tim, ze to je mozna pricina problemu.

No ja ani nevim, ze na Acrobat je aktualizace, dnes jsem to nezkousel. Shodou okolnosti jsem to ale zkousel vcera a to tam jeste aktualizace nebyla. Problemu bude urcite vic. Ted jsem to zkousel instalovat na ntb a jede to bez problemu, ale na velkym ani manualne. Mne se neaktualizuji hlavne nejaky Adobe sluzby a Extension Manager, Version Cue atp. Priblizne od doby, kdy to prestalo fungovat se vista uz neprobudi z hibernace, jestli je tam souvislost zatim nevim.
Mne na vistu64b nesel legalni CS3 ani nainstalovat a na podpore nevedeli nic. Zkouselo se milion ruznych zpusobu a proste to neslo. Pry mam pockat na CS4. CS4 jela cca 3 mesice bez problemu a ted uz napriklad AI zacal pri spusteni vyhazovat chybove hlasky, ale pak naskoci a jede bez problemu.

najčastejší problém s updatom produktov adobe spôsobuje narušenie registrácie knižníc ms xml parsera v systéme,pre inštalácie sa používa msxml parser 3/4,obvykle zaberie update na posledný service pack pre ms xml parser,alebo manuálne preregistrovanie cez príkazov riadok príkazom regsvr32 msxml3.dll + regsvr32 msxml4.dll/pokial príslušný parser v systéme je prítomný/,msxml parser ver.3/4 je súčasťou visty,wxp v základnej inštalácii obsahuje len veziu 3,a inštalovaná verzia 4 sa často poškodí alebo odinštaluje pri inštalovaní/odinštalovaní iných aplikácii,systém to na rozdiel od visty nekontroluje

Díky za reakci, i když z ní nejsem zatím moc chytrý...

Aktualizace nefunguje na systému s Vista Ultimate 64bit SP1. Na systému XP Home SP3 běží v pohodě. Soubor msxml4.dll ve Windows Vista vůbec nemám, ani nikde na disku.

Mám tedy zkusit z cmd tohle?

regsvr32 msxml3.dll

Nebo nějak doinstalovat odněkud msxml4.dll?

----
Napadá mě, zda to nemůže mít nějakou souvislost s http://pc.poradna.net/q/view/193986-muzu-smazat-ad resar-winsxs?page=r367631#r367631 (smazáním části adresáře winsxs MS utilitou) :-|

Ťuky ťuk na dřevo...
Já jsem rád za ten manuál...

Aktualizace se stahují do adresáře C:\Users\xxxxx\AppData\Local\Adobe\Updater6\Instal l\ (a příslušných poadresářů). Odtamtud ty *zip soubory někde na disku rozbalím a spouštím z rozbalence setup.exe.
Zatím se mi to vždycky podařilo.

Tobě nefungují ani updaty stažené přímo ze stránek Adobe?

Ne, mne nejde nic a zatim jsem nedospel do faze, ze by me to nastvalo natolik, abych to preinstaloval. I na te viste, kde to nejde nainstalovat porad funguji aktualizace dulezitych veci jako PS, Acrobatu atd. Za boha nejdou aktualizovat nejaky sluzby, version CUE a podobny nesmysly. Mam tam 4 veci, ktery nejdou, ale z hlavy nevim nazvy a u toho pc nejsem.