Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalační balíček WinDVD.msi

Zdravím,

řešíme problém s počítačem spolubydlící. Měla nainstalovaný WinDVD8, v životě ho ale nepoužila, takže jsme ho smazaly (jen složku, ne přes přidat/ubrat programy, spolubydlící má ale stejně pocit, že v přidat/ubrat nabídce WinDVD nebyl).
Od té chvíle se začal automaticky zapínat Windows Installer, který se snaží najít instalační balíček windvd.msi a neustále mu to nejde ("funkce, kterou chcete použít, se nachází na síťovém prostředku, který není přístupný"). Proces nejde stornovat a nahazuje se pořád znova po cca 10 minutách, což je u hodně pomalého počítače docela citelný problém. Dá se s tím něco dělat - pokud možno blbuvzdorného a bezpečného? Na ruční čištění registrů a podobně si fakt netroufám.
Počítač je starý, má za sebou několikero přeinstalovávání systému a teď jede na XP, předchozí přeinstalace v něm nechaly docela solidní bordel a absolutně se v tom není možný vyznat. Čím míň se do toho bude hrabat, tím líp... Díky moc za rady a omlouvám se, pokud dubluju již zodpovězený dotaz, ale nic podobného jsem v archivu nenašla. Dík, T.

Jo, vím, že to je prasárna... ale člověk je tvor líná a jak se jednou rozmaže,jede :) jde právě o to, co jsem psala o něco výš - nebylo to v přidat/ubrat, myslela jsem, že to je nějaký zbytek z programů, nainstalovaných ještě pod starým systémem. No, nic, co se stalo, stalo se, příště si lenost s ručním mazáním složek rozmyslím. Můžeš prosím nějakou utilitu doporučit?

V pridat ubrat programy WinDVD vzdy je. Ten problem ale ma viac ludi a nepomohla im ani korektna odinstalacia cez pridat/ubrat programy :-)

Googlom najdena diskusia
http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/medi afoundationdevelopment/thread/cfd6c705-c9d5-4b79-a ac7-63b2a356044b
hovori ze ti staci zrusit zo spustania ISUSMP.exe (napr. v msconfig, lepsie ale v registry v prislusnej vetve Run)
P.S. ale pozeram ze to je autoupdate pre cely MS Installer ci co, takze to exe by som radsej nezakazoval ale vid nizsie...

Skusal si to uz znova nainstalovat? A potom korektne odinstalovat (v pridat/ubrat programy to urcite je)

Inac len rucne najst v registroch odkazy na ten konkretny subor .msi, posudit (sucinnost rozmyslania a google) ze ci to je potrebne, a prip. odmazat rucne.