Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co se to stím dějě? - po nainstalování ovladačů a resetování pc už nenaběhne

dobrý den. při instalaci win na sata disk je problém. Win se doinstaluje, ale po nainstalování ovladačů a resetování pc už nenaběhne. skončí po načítání win skočí modrá obrazovka, bohužel nestíhám číct, co tam je. U disku na ide to nedělá. Co stím? Dík
Změna předmětu, původně: Co se to stím dějě? (LaKr) (Kráťa)

No..tak to radši budu u ti vteřinu pomalejší...Akorát bych se chtěl zeptat, jak teda vytvořit tu diketu? Mám stáhnuté drivery pro tvorbu, ale nevím, jak se to ovládá...Otvírá se to v příkazovým řádku..díky

Co zas strasis RAIDem? Pro tebe je /?/ vhodne toto:

NVIDIA MCP73 SATA AHCI Driver (Preinstall driver, press F6 during Windows* setup to read from floppy)

Chjo, radeji si na to nekoho znaleho sjednej. Evidentne o tom nemas ani poneti (vcetne toho, ze AHCI rezim nenabizi vuci Legacy IDE nic pouzitelneho navic, v mnoha pripadech je i pomalejsi prenosem).