Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze spustit windows u notebooku(nemá cd rom)

Dobrý den.Mam problém s mini notebookem Acer aspire one.Dostal sem ho zdarma s nainstalovaným windowsem.Problém je následující:Hned po zapnutí mi naběhne tato chyba:Systém Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen: < Windows root>\system32\hal.dll. Nainstalujte znovu uvedený soubor.
Na internetu sem našel spoustu návodů,jenomže problém je že nemá cd rom a tudíž nevím jak spustit konzoli.Nešlo by to propojit nějak kabelama na normální pc a tam to udělat?Jesli jo tak jak?Děkuji za odpověd

Co mas za windows, zkus si nekde pujcit cd windows, na notasu bys mel mit certifikacni klic a verzi win.
Az budes mit spravny Windowsy (boot-cd) tak po prvni nabidce dej (R) klavesu spusti se ti konzole, pak to bude chtit potobe heslo ktere bys mel znat k notasu, a potom staci nakopirovat onu knihovnu z CD.

Mam pre teba tip: vyrabaj USB sticky z ktorych sa da bootovat instalacia XP, a predavaj za polovicu ceny mechaniky :)) (a jaj sorry to sa neda, nesmies distribuovat MS instalacne subory, tak nic).
Tak im predavaj za 100Kcs na papieri vytlaceny navod ze jak dat instalacku XP na USB stick. :)) (P.S. polovica zisku ide mne - moja obchodna idea :-D)