Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kam Outlook ukládá emaily?

Mám vzato,že na nějaký server.Kde má každý uživatel svoje místo a po zadání jména a hesla k němu získá přístup a nebo je ukládá někam fyzicky na PC?Právě dělám na opravě jednoho PC a úkol zálohování emailů mě dost zaskočil protože jsem to nikdy neřešil,navíc se právě přes emaily nějaká ta potvůrka občas dostane do pc.Dík za rady.

ty viry se budou šířit stále, pokud blbec uživatel bude s právy správce počítače klikat na všechny přílohy, místo aby ty blbosti (a viry) rovnou mazal.

a protože můžeme pochybovat že by měl domácí uživatel v obyváku exchange mail server, má ty maily stažené lokálně na disk - obvykle ve svém profilu. umístění datových souborů uvidíš v nastavení poštovního klienta.