Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows seven

hjo stahl sem si windows seven a zajimlo by mne kdyz je to RC verze jestli mi tam pojede sims 3 co ted vychazeji??? a nebo treba pro evolution soccer????a taky kdy bude finalni verze??????a posledni otazka kde vemu drivery pro windows seveN????

Mohu taky otázku? K čemu si stahuješ nehotovou verzi operačního systému, když evidentně nejsi pokročilý uživatel, pro který je tahle "beta" určena? K otázce: Nové hry by tam měly běžet, poběží-li na Vistě (určitě napsáno v min. požadavcích hry). Vydání je tuším plánováno do konce roku, česká verze nevím. Ovladače nainstaluj ty, které jsou určené pro Vistu.

podle mě sims3 na tom pojede /bez záruky/. každá dobře naprogramovaná hra n sedmičce pojede tedy i soccer.

finální verze bude zřejmě v říjnu /můj odhad/

musíš hledat, na některé věci co fungujou se zabudovaným ovladačem se radši vyprdni /ovladače na čipset, lan/ a podobně, sháněj akorát ovladače na grafiku /ati.com, nvidia.com/ a řeš jen věci co nejedou. pokud sedmička má ovladač na některé zařízení /třeba na zvuk, síťovku/ neinstaluj jinej ze stránky výrobnce hardwaru pokud není vysloveně napsáno že je i pro sedmičky