Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows seven

hjo stahl sem si windows seven a zajimlo by mne kdyz je to RC verze jestli mi tam pojede sims 3 co ted vychazeji??? a nebo treba pro evolution soccer????a taky kdy bude finalni verze??????a posledni otazka kde vemu drivery pro windows seveN????

podle mě sims3 na tom pojede /bez záruky/. každá dobře naprogramovaná hra n sedmičce pojede tedy i soccer.

finální verze bude zřejmě v říjnu /můj odhad/

musíš hledat, na některé věci co fungujou se zabudovaným ovladačem se radši vyprdni /ovladače na čipset, lan/ a podobně, sháněj akorát ovladače na grafiku /ati.com, nvidia.com/ a řeš jen věci co nejedou. pokud sedmička má ovladač na některé zařízení /třeba na zvuk, síťovku/ neinstaluj jinej ze stránky výrobnce hardwaru pokud není vysloveně napsáno že je i pro sedmičky