Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám dobré přijení k internetu?

dobry den
chci se vas zeptat jelsi mam dobre přijení k internetu

Výsledek testu (rychlost, kvalita)
Download: 18 096,76 kbit/s (2 262,09 kB/s)
Upload: 1 460,03 kbit/s (182,50 kB/s)
Web odezva: 15ms17.5ms24.6ms
Stabilita: 80.6 %

Prohlížeč: WinXP Firefox 3.0
Poskytovatel: UPC internet (kabelová tv)
Teoreticky lze: za hodinu za den za týden za měsíc
stáhnout 8 143,54 MB 195,45 GB 1 368,12 GB 5 472,46 GB
nahrát 657,01 MB 15,77 GB 110,38 GB 441,51 GB

Změna předmětu, původně: připojení (JaFi)

Pokud jde o rychlost, tak je to luxus. Ještě záleží na kvalitě - výpadky, stabilita, kolísavost. Někomu může vadit blokování určitých služeb, např. P2P. Někomu to vadí, někomu ne.
A připojení je dobré v tom okamžiku, kdy uživateli vyhovuje. Jestli to tobě vyhovuje, pak buď spokojen.

Záleží na tom, odkud taháš, ne každej zdroj umí dodat plnou rychlost. Taky jde o vytíženost linky, když sosá víc lidí, rychlost se patřičně podělí. Mrkni do smlouvy a uvidíš, že uvedená rychlost je maximální, nikoliv garantovaná. Tudíž to může kolísat. To je poměrně bežné.

Upload: 1 460,03 kbit/s (182,50 kB/s)

Pokud jde o rychlost, tak je to luxus.

jak na co.
kdo si koupil toto připojení je typický zákazník vietnamských stánků, který reaguje na barevné nápisy 200W na každý reproduktor přenosného jezevčíka.
někomu toto výrazně nesymetrické adsl stačí, někomu ne - jsou prostě různé požadavky na připojení.

chci se vas zeptat jelsi mam dobre přijení k internetu

"dobre pripojenie k internetu" neexistuje a ani existovat nebude. Rovnako ak neexistuje najlepsi antivirus, graficky editor apod.
preco? lebo kazdemu vyhovuje nieco ine. Takze ak ti ta rychlost staci na vsetko co potrebujes, tak je to dobre.

Připojení je dobré.
Pro úplnost dodám mé připojení
30 mbit/s
Dsl.cz ukazuje 27.896 a ping na seznam 6 ms.
Rychlost je stabilní. Operátor uvádí nulovou agregaci. To sice nevím, ale nikdy mi to neukaze méně.

ping na seznam 6 ms

A co jako ma byt?

Pinging www.seznam.cz [77.75.76.3] with 32 bytes of data:

Reply from 77.75.76.3: bytes=32 time=9ms TTL=249
Reply from 77.75.76.3: bytes=32 time=5ms TTL=249

Ping statistics for 77.75.76.3:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 5ms, Maximum = 9ms, Average = 6ms

Pripojeni 1.8Mbit obema smery, 2.4GHz wifi. Taky z toho nes... maggi jako ty.