Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám dobré přijení k internetu?

dobry den
chci se vas zeptat jelsi mam dobre přijení k internetu

Výsledek testu (rychlost, kvalita)
Download: 18 096,76 kbit/s (2 262,09 kB/s)
Upload: 1 460,03 kbit/s (182,50 kB/s)
Web odezva: 15ms17.5ms24.6ms
Stabilita: 80.6 %

Prohlížeč: WinXP Firefox 3.0
Poskytovatel: UPC internet (kabelová tv)
Teoreticky lze: za hodinu za den za týden za měsíc
stáhnout 8 143,54 MB 195,45 GB 1 368,12 GB 5 472,46 GB
nahrát 657,01 MB 15,77 GB 110,38 GB 441,51 GB

Změna předmětu, původně: připojení (JaFi)

Pokud jde o rychlost, tak je to luxus. Ještě záleží na kvalitě - výpadky, stabilita, kolísavost. Někomu může vadit blokování určitých služeb, např. P2P. Někomu to vadí, někomu ne.
A připojení je dobré v tom okamžiku, kdy uživateli vyhovuje. Jestli to tobě vyhovuje, pak buď spokojen.

Upload: 1 460,03 kbit/s (182,50 kB/s)

Pokud jde o rychlost, tak je to luxus.

jak na co.
kdo si koupil toto připojení je typický zákazník vietnamských stánků, který reaguje na barevné nápisy 200W na každý reproduktor přenosného jezevčíka.
někomu toto výrazně nesymetrické adsl stačí, někomu ne - jsou prostě různé požadavky na připojení.