Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ICQ

Dobrý den,
dneska jsem si přinesl počítač z čističky, kde mi ho celej vyčistili a vyměnili disky. Po stáhnutí ICQ sem normálně zadal svojí přezdívku i heslo, ale napsalo mi to, že je buď nesprávný heslo nebo ICQ účet.
Tak sem poslal žádost na ICQ službu o heslo ale furt mi to píše tu samou hlášku.
Věděli byste prosím něco o tomhle problému a jak se dostanu na svůj účet?

Vcelku nepodstatná informace. ]:)
Tak mají asi zase nějaký výpadek, nebylo by to poprvé ani naposled. Počkej do rána a zkus to znovu zítra.
EDIT: Po přečtení Marvinovy reakce si sypu popel na hlavu, jestli ti přišel odkaz na formulář a ty sis změnil heslo, potom je vše samozřejmě jinak.
EDIT2: Odvolávám co jsem odvolal, tak oni přeci jenom posílají heslo. ]:)