Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ICQ

Dobrý den,
dneska jsem si přinesl počítač z čističky, kde mi ho celej vyčistili a vyměnili disky. Po stáhnutí ICQ sem normálně zadal svojí přezdívku i heslo, ale napsalo mi to, že je buď nesprávný heslo nebo ICQ účet.
Tak sem poslal žádost na ICQ službu o heslo ale furt mi to píše tu samou hlášku.
Věděli byste prosím něco o tomhle problému a jak se dostanu na svůj účet?

Jestli se nepletu, pro první přihlášení na čistém PC musíš místo přezdívky zadat ICQ číslo, jinak to nepůjde. Potom se teprve bude zobrazovat přezdívka.
Mimochodem, vyměň čističku. Dnes ode mne odcházely 3 PC, po formátu a nové instalaci, u všech ICQ funguje jako předtím. Stačilo zazálohovat určitá data.

Vcelku nepodstatná informace. ]:)
Tak mají asi zase nějaký výpadek, nebylo by to poprvé ani naposled. Počkej do rána a zkus to znovu zítra.
EDIT: Po přečtení Marvinovy reakce si sypu popel na hlavu, jestli ti přišel odkaz na formulář a ty sis změnil heslo, potom je vše samozřejmě jinak.
EDIT2: Odvolávám co jsem odvolal, tak oni přeci jenom posílají heslo. ]:)