Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype fotky z webkamery

Ahoj neviete poradit kde najdem obrazky ulozene/odfotene z kamosovej webcamery ? proste sme spolu volali on mi ukazoval jeden projet postupne po obrazkoch a ja som klikal na moznost odfotenia len neviem kde mi tie obrazky ulozilo ..pls poradte... diki

Normální vyhledávání v XP. Dají se snad nastavit parametry vyhledávání - nové položky jen k aktuálnímu datu (kdy jsi to odfotil) a pak klidně můžeš i specifikovat, že to bude soubor BMP (foceno PrintScreenem, ne?).
Já teď sedím u Visty, tak nevím, jestli je to nastavení stejný... moc to nepoužívám.