Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj eurocase

Zdravím potřebuji poradit mam bohužel zdroj Eurocase 350x (350W) a vsude co ctu tak kazdej je odsuzuje a nedoporučuje me jede už fakt hodně dlouho asi 2 roky a pc mě ještě nepadnul chci si do pc dokoupit geforce 6600 GT 128mb zvladl by to zdroj nebylo by to nebezpecné? Na youtube sem videl jak vybouchl zkratoval atd díky za odpoved.

eurocase shity su casovane bomby. si stastlivec ked ti to ide ako pises, ale na 6600GT by som ho vonkoncom nepouzival.
Radsej si miesto grafiky kup riadny zdroj, a grafiku potom, nakolko ked ti zdroj odvari polku PC, budes mat ovela vacsi problem ako len nakup grafiky - budes musiet kupit nove pc.

No ja to risknu stejně už je fakt doba kdy AGP nemají svoje místo. A když to zkratuje nebo tak něco myslím že mě to i pomůže, protože shánět součástky do starého pc se celkem prodraží. Máte ještě někdo zkušenost s tímto zdrojem?

casovane bomby

přesně.
vůbec nechápu dotaz, tazatel musí být mentálně odlišný (hodně diplomaticky řečeno).

vem si do rukou svůj eurocase, a normální zdroj - a podívej se na konstrukční provedení. eurocase je lehčí, protože má menší (poddimenzované) chladiče. používá levnější výkonové spínací fety, které nemají rezervu proti výkonovému a napěťovému přetížení. používá menší (levnější) filtrační tlumivky, které při plné zátěži přesycují a přehřívají jádro - tím ničí filtrační vlastnosti. šetří na kapacitě a teplotní odolnosti filtračních kondenzátorů, tím fakticky ukončuje jejich životnost.
eurocase je potrat.

Jinak finance na dokoupení zdroje nemám

až ti kvůli ušetřeným 200,- na zdroji chcípne board pc s procesorem a pamětmi, budeš mluvit jinak.