Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3ds max

hoj mam vista ultimate 32 bit dnes sem sel instalovat 3ds max 2010 a ono mi to pri instalaci pise can't find End user License Agreement.co to je jak to odstranit a jit dal pls radu??

mam taky mensi problem- fakt neviem kde je chyba. Mam 3ds max 2010 a ked napriklad vytvorim valec, ktory ma 12 stran a dalej vytvorim mensi valec ktory ma tiez 12 stran a potom ich spojim ksebe pomocov boolean a potom kliknem na vrcholy tak v tom mensom valci ktory je v strede tak tam mam namiesto 12 vrcholov 14
a ked kliknem na hrany tak niektore su ciarkovane