Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice Genius SlimStar

Když hraju hru na nové klávesnici Genius SlimStar, tak držím klavesu pohybu
dopředu (jdu) a zároveň!!!! zmáčknu úkrok doleva nebo doprava, tak napoprvé
nereaguje, až po dalším zmáčknutí udělá krok... Když prostě stisknu dvě klávesy zaráz, reaguje to až po dalším stisku. Stalo se mi to už u dvou her, čím to je?

Takhle se chovaly ultrašhitové klávesnice před deseti lety, ve hrách při více zmáčknutých klávesách pípání nebo nerozpoznání zmáčknutých kláves. Myslel sem že už je to minulost, ale hle genius asi oprášil nějakej starej čip a cpe ho to té klávesnice.