Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice Genius SlimStar

Když hraju hru na nové klávesnici Genius SlimStar, tak držím klavesu pohybu
dopředu (jdu) a zároveň!!!! zmáčknu úkrok doleva nebo doprava, tak napoprvé
nereaguje, až po dalším zmáčknutí udělá krok... Když prostě stisknu dvě klávesy zaráz, reaguje to až po dalším stisku. Stalo se mi to už u dvou her, čím to je?

Takhle se chovaly ultrašhitové klávesnice před deseti lety, ve hrách při více zmáčknutých klávesách pípání nebo nerozpoznání zmáčknutých kláves. Myslel sem že už je to minulost, ale hle genius asi oprášil nějakej starej čip a cpe ho to té klávesnice.

jj, před cca rokem jsem tu řešil přesně to co ty. Nepomohlo připojení přes USB ani PS/2. Nakonec letěla milá klávesnice do šrotu a já se zařekl, že už žádný Genius. Koupil jsem si tehdy vynikající Logitech UltraX a jsem spokojený jako tornádo na Manhattanu :-)

Jinak ten thread je možno vyhledat ve zdejší poradně.

edit (přes "moje" se to hledá nejlíp :-)): http://pc.poradna.net/q/view/98600-doporucte-klave snici-uz-jsem-zoufaly

edit2: ony jsou to už roky dva... jak to utíká...