Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s D-com ADSL Router Plus v3

Nema niekto skusenosti s tymto routerom???

Vsetko funguje OK az na to ze:

- pri zapnutom firewalle mi casto pada ICQ (vlastnosti firewallu potrebujem)
- pri viacerych poziadavkach zo siete zamrzne admin rozhranie a nefunguje uz ani dns forwarding ani dhcp (s tym asi nic nenarobim)

Co s tym? Hodit to do kosa?

btw. ta ich stranka stoji za *** asi tak ako tie ich produkty

K tomu routeru, dříve než ho vyhodíš, zkusil bych nahrát novější firmware, pokud existuje. Jinak podobné problémy měla jedna série modemů od asusu, zamrzávání způsobovalo přílišné přehřívání toho zařízení. Někteří borci to řešili tak, že si na něj připevnili větráček. Nezahřívá se ten router příliš?

keby si sa neunahlil nemusel si mat tieto problemy. riesenie je bohuzial len jedine a to vymena routra. problem s icq uz bol popisany pri tychto routroch velakrat a pokial viem zatial sa nic nespravilo. pokial ti nefunguje forwarding a dhcp tak to zreklamuj...v date su poemerne ochotni ludia aspon ja som s nimi nemal ziadne problemy.
a d-com mal aj kultove vyrobky...napr d-com 1590 je jedno z najlepsich zariadeni na trhu wifi

mám ho nasazený ve dvou menších firmách, jedna z nich má těch 10 lidí (10+ bohužel ne ;-)) a je to celkem bez problémů. Jen čas od času vyhnije resolver, ale to mám podezření na "spolupráci" ISP. Jinak pro tak velkou síť bych routing řešil raději už něčím lepším, jako je třeba Wl500gx, už kvůli rozšířeným možnostem shapingu (TI4631 má je základní priorizaci paketů na základě portu) a TI4631 bych nechal jako bridge mezi PPPčkem DSLka a ethernetem.