Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIR Trojan - planý poplach ?

Pri otevření ISO souboru ve virtuální mechanice Daemon Tool mi AVAST home hlásí přítomnost VIRU Trojan ....( teď nevím jméno souboru ) nejsem u svého PC na autorun.exe. Tento vir nejde smazat a ani umístit do truhly protože ho používá jiný program ( napsáno v hlášce Avastu ). Když vše ukončím a celý PC projedu důkladně AVASTEM žádný vir to nenajde a hlásí že PC je čisté. Může to být planý poplach. Ani jiné antiviry nic nenašli.

Nic. Lepsi nez placat takoveto nesmysly, je drzet nevymachana usta a nerikat k tomu nic. K dotazu, krom blbe pripominky, nic nemas. Dale nikde nepsal, ze je to warez. Mohl si ISO udelat ze svych medii. Taky to tak delam, nejsem magor, abych mel v mechanice porad cd/dvd.

To ISO si v necem rozbal a nech to zkontrolovat nejakym AV, ktery by ti mel ukazat co je konkretne zavirovane. Tento soubor (pokud neni prilis velkej), si pak nechej otestovat na nejakem serveru, kde je nekolik desitek AV a dozvis se vysledek za par minut. napriklad tady cs nebo tady cs