Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchý program na rychlé zaheslování adresáře

Sháním nějaký jednoduchý (může být i placený) SW, kterým bych si v kontextovém menu myši mohl za/odheslovat složku, přičemž tato by zůstala fyzicky zachována, pouze by nešla otevřít.

Většina programů, které jsem našel, tu složku převede do souboru a maximálně jí odstraní nebo to nabídne, kdy navíc ten de/kryptovací proces u velkých adresářů trvá poměrně dlouho.

Tak to co popisuješ není zaheslování složky ale znemožnění přístupu pod heslem /jinak to u velkých adresářů trvá dloho/. K tomu musí být příslušný program stále v paměti a používat různé nestandartní způsoby fungování. Začal bych hledat folder lock a zkus třeba Lock Folder XP .Je pro XP.