Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup na internetu, KDE?

Zdravím tak jsem se nakonec rozhodl pro externí disk WESTERN DIGITAL My Book Essential 2.0 1000GB , ale nevím kde to mám na internetu koupit. Se kterým internetovým prodejcem je nejlepší nákup(nějaká možná reklamace) věřím že spousta z vás má zkušenosti a tak se chci zeptat který byste mi doporučili.
www.alza.cz
www.czc.cz
www.mironet.cz
www.alfacomp.cz
popř. jiný.

Děkuji

Doporučuji takový, který má prodejnu blízko bydliště, takže se dá navštívit osobně. Výhodné v případě reklamací a řešení např. kompatibility pamětí.
Z uvedených mám nejlepší zkušenosti s alfacompem.