Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk ani nejde stahovat na harddisk

ahoj potřeboval bych radu,nyni se me vratil comp ze servisu a novym windowsem XP ale nejde tam zvuk a zvukovku to vubec nenajde.neumite me prosim poradit jak na to.....a jeste jedna vec mam jeden harddisk fyzicky jako ale je rozdelen na dva a jedna cast je uz zaplnena a na druhe je spousta mista a le nyni me to uz pise ze je kriticky malo mista a ja nevim jak to udelat aby se to stahhovalo do ty casti kde je misto.....dekuji za radu...

tak na prvnim odkazu zmacknu Windows* XP Professional pak bod 5 audio....pak download ...pak accept...pak Download Audio: AC 97 ADI*ulozim soubor .exe na plochu...rozbalim unzip...a tesne pred koncem rozbalovani to napíše 98files unzipes sucesfuly...a je po srandě:-(

jeee super diky moc...ufff tak slava... ted tedy jeste nainstaluju tu grafiku...potom musim nainstalovat instalačku na tiskarnu ale má to 500mb a na disk C to nejde protoze je tam malo mista...takže to musim nejak dostat na disk D ale problem je ze se me to vubec nepta kam to chci nainstalovat jako trena kdyz chci stahnout fotku....