Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nominujte a hlasujte na SourceForge.net Community Choice Awards

Tu je stranka projektu - SourceForge.net Community Choice Awards

Ja odporucam:

Best Project: HotkeyP - nominovat
- mnohi (pravidelni) navstevnici fora asi poznaju, skvely program ktory nahradi mnoho inych, pritom ma len 160kB, ak ho nepoznate odporucam vyskusat

Best Project for the Enterprise: OpenOffice.org
- tento asi vyhra aj bez nasej podpory

Best Project for Multimedia: Media Player Classic - Homecinema - nominovat
- objavil som ho len vcera, ale je zalozeny na overenom MPC, na ktorom sa uz velmi nepracuje, prinasa niekolko zmien a noviniek - hlavne nepotrebuje kodeky a obsahuje Cestinu a Slovencinu

Hlasujte za tieto programy, ak sa vam pacia, alebo navrhnite svoje oblubene programy, mozno objavime nieco nove, ako ja vcera MPC HC, aj ked je to existujuci program len s malymi vylepseniami, ale je tam Slovencina, to pomoze mnohym znamym.

Ked chcete nominovat, nemusite sa registrovat, staci 1 mail. Nominovanie je dolezite, podla poctu nominacii na program sa vyberu programy za ktore bude mozne hlasovat. Mozete teda nominovat uz nominovane programy. Nominacie sa koncia 29. maja (kvetna).

Inak na vsetkych programoch sa podielali aj Cesi a Slovaci, autorom HotkeyP je Cech, je tam aj Slovencina, OOO prekladali urcite aj Cech aj Slovak (mozno viaceri) a MPC HC obsahuje tiez Slovensky a Cesky preklad - to je len o dovod viac hlasovat prave pre tieto programy. :-D

A ja som si myslel ze vsetci stali navstevnici poradne ho poznaju. Nahradil mi vela inych programov. Je tazko ho predstavovat, lebo tu budem do rana, odporucam vyskusat, vsetky funkcie su v napovede, aj ked to neznamena ze ma len tak "malo" funkcii, ja mam vyse 300 poloziek - a ani to neznamena ze si musim pamatat 300 skratiek, prave naopak, mozem si nastavit rovnake skratky v roznych programoch.

Takze ked je tu este niekto kto nepozna HotkeyP, odporucam vyskusat, myslim ze kazdy si tam najde aspon par funkcii...

Ja ho poznam len chvilu, takze som ho nemal moznost testovat, ale uz MPC mi vyhovoval najviac, ako jediny si ho mozem prisposobit podla seba - teda okrem skinov, ktore nepotrebujem ani koli vzhladu, ale skor koli funkcnosti a intuitivnosti. Este ze mam rad klavesove skratky. Inak pre neprehratelne subory som pouzival a stale pouzivam VLC.