Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je to za song?

Ave. Nerad, ale musim se zeptat. Psala mi kamoska na ICQ, cituji:

Hoj brouku. Slyšela jsem v rádiu moc pěknou písničku. Je to nějaká slovenská holka, zpívá "poddaná (nebo oddaná) lásky, to som ja" a víc si nepamatuji. Tys takový gúglista, že mi to najdeš? A víš... *censored*

A mate to. Nepredpokladam, ze to dle vyse zminenych indicii nekdo pozna ci pochopi. Zjistuju, ze taky nejsem az takovy "guglista", jak si cerka mysli. Aspon vidite, ze to nemam jednoduche...

Ufff... Vyreseno. Zarniho lepsi polovicka mela pravdu (teda byla pravde nejblize) - jedna se prej o "Barbara Haščáková - Fontána Lásky" ( watch ). Kamoska je hlucha jak pen - to jeji zadani opravdu vypovida o mnohem: to pak muzes guglit jak king, doguglis se akorat tak prdu smrduteho :-D. Vsem zucastnenym dekuju. Mam klid...