Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika-freez

Ahoj...mám takový problém...když hraju hry,tak zhruba po 5 minutách se mi počítač sekne.Na monitoru ale divně se změní barvy..jsou tam jakoby pruhy obcas se tyto pruhy vice koncentruji.... taky mi připada jakoby se snížil počet barev a celkove je to takove rozvlněné.Už mě to celkem štve... Počítač mam dobrý...Grafiku mám Nvidii 8800GT 512MB, 2GB ramky 833 Mhz,procák Intel E8200 (2x 2,77 Ghz)...myslím si,že by bylo dívné kdyby mi rok po koupi počítače se takto graficka karta zkazila...Ventilátory jedou ,Grafika ma teplotu cca 76 °C.Mám podezření,že mi nestíha ale zdroj...400W KME přecejen pro tento počítač neni moc dobry... Ale vic jak půl roku to jelo v pohodě,až tedkom to blbne...u tech novejsich her to blbne,ale třeba u wow ne...nadruhou stranu u source to uděla do 5 minut.Opravdu,budu rád za každou radu a předem moc děkuji

)...myslím si,že by bylo dívné kdyby mi rok po koupi počítače se takto graficka karta zkazila...

no mě se to divný nezdá. prostě se ti po roce grafika ne zkazila ale vysrala. zkus jinou a budeš na čem seš.
samozřejmě, zdroj je šhit, ale nemůže to být hned to první co tebe nebo kolegy npadne...viz dr. house:-p