Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pár připomínek

Zdravím,
chtěl bych jenom vyjadřit svůj, názor k tomu co se tady poslední dobou děje. Jsem sice spíš pasivní uživatel, tedy moc do diskuzí nezasahuji a raději je jenom čtu. Jsem si také vědom toho, že vytvoření tohoto projektu muselo stát hodně usilí a určitě to taky nebylo zadarmo. Už v době, kdy jste tento projekt plánovali (určitý thread na živě.cz), jsem byl velmi zvědav, jak to dopadne a rozhodně jsem tomu fandil, vzhledem k tomu, co se tehdy na poradně.old dělo. Takže bych byl nerad, kdyby usilí celeho týmu teto poradny bylo zničeno některými moderátory.

Takže to host: Nepřijde mi logické zmoderovat slovo hovno, když jsi předtím vložil sám vtip , kde je slovo ošukám;-). Proč sis to tam taky sám nezmoderoval? Nebo ti to nepřijde sporosté, jako hovno?

Taky mi vadí, že jste žadali změnu atavaru po týpkovi, který si tam dal fotku nějaké zadnice a jako vysvětlení uvedete, že by se tim mohla porušit mravní výchova mládeže. Ale že si mládež může přečist thready s vtipy, kde některé vtipy jsou rozhodně 18+, to je už vám jedno.

A ještě něco pro anarchistu (češtináře): Zdá se mi, že bereš svoji úlohu moderátora vážněji než je zdrávo.

Na prvni strance poradny píšete, že chcete poradnu bez tuhé cenzury - toto se vám, dle mého názoru, zatím nedaří.

loading...

Dovolím si také jednu malou připomínku. V threadu Vtipy 3 jsem se pozastavil nad jeho úrovní - na tom není snad nic divného - a odpovědí od kohosi neregistrovného mi bylo toto: Bodejď by se ti tento thread líbil. Jestli jseš tak přičmoudlej, jako ten na tvém obrázku, tak se není čemu divit. Myslím že toto je přesně to co tady nikdo nechce, byť v kategorii vtipy. V tomto vidím velký přínos moderátorů. Necítím se nijak dotčen jejich zásahem. A hrubky mi nikdo opravovat nemusí 8-)

Já myslím, že MaSo a siberian mají svým způsobem pravdu, NICMÉNĚ chyba bývá na obou stranách. A taky se domnívám, že se to samo "usadí", až tady bude víc uživatelů a dotazů. Zatím nemají moderátoři prakticky "do čeho píchnout", a tak se (IMHO j.) čas od času "realizují" (byť mimoděk) i v threadech, které si úpravu striktně nežádají. Ale to se IMHO j. poddá. I moderování se musí umět ;-) a "samo" to nikdy nepřijde. I od toho to je zatím beta provoz.

P.S.: je třeba i uvažovat, že každý provozovatel si musí chránit vlastní "pozadí" (vida, jde to i slušně :-D) před zákony (nehledě na vlastní službu klientům) apod., proto moderace je potřeba - ale s jasnými a striktně dodržovanými pravidly

:-D
Taxem si to přečet celé a takhle jsem se dlouho (tady) nezasmál...

Se vám to tu trošku (brzo), chlapci, vymyká z rukou...:-D:-D:-D
Syberian i MaSo mají pravdu (bohužel).
Pokud se někdo ohání jakousi mravní výchovou mládeže a diktuje, co má být na avataru a co ne a přitom toleruje vulgární fóry hned ve vedlejší kategorii (neřkuli je tam sám vkládá ]:)) , tak nejde o nic jiného než o prachsprostou buzeraci a "mazáctví", které s "moderováním" (čehokoli) nemá co dělat.

Já si nepotřebuju získávát žádný respekt... Jsou dána nějaká pravidla (která sis určitě pečlivě přečetl) a moderátoři jsou od toho, aby dohlíželi na jejich dodržování, když někteří jedinci toho nejsou schopni sami od sebe...

Citace je jedna věc a vlastní projev druhá věc - jestli mezi tím nevidíš rozdíl, je to tvůj problém... :-)

Toto bude IT poradna a nie diskusny kruzok.

Nikomu sa nic nevymyka. Nie je problem okamzite zmazat cely tento thread aj thread o ciganoch atd., s IT to nema nic spolocne, nechapem preco by tu malo zneprehladnovat tlachanie o blbostiach. Narazky na zasah moderatorov akonahle niekedy zbadam okamzite zmazem. Opakujem toto je poradna o IT, a nie diskusny kruzok o tom co je dovolene a co nie, o tom snad rozhoduju prevadzkovatelia stranky co na svojej stranke budu trpiet a co nie.
Teraz je to beta nechava sa tu vela veci napr. aby sa to vydiskutovalo.
Co bude s kategoriou Pokec este nie je jasne.

Edit: Moj prispevok bol skor odpoved na povodnu otazku, nie ako reakcia

A ako tam ma byt vysvetlenie preco, ked bol zmazany? :-) Nema zmysel nechavat prazdny prispevok len s poznamkou ze bol zmazany, zbytocne by to zneprehladnovalo diskusiu, ludia nemaju chut citat diskusiu s prispevkami s textom "prispevok bol zmazany". Ak nieco moderator zmaze, ma na to nejaky dovod.
Povedz presne kde zmizol pozriem sa tam a poviem ti preco zmizol (ale len teraz, nebude to ziadna extra sluzba v buducnosti :-)).

Takze pro tebe jeste jednou, protoze zrejme nez jsi docetl az sem, tak jsi zapomnel, co jsem psal vyse.

Pokec je neco bokem, kam se budou soustredovat off topic prispevky, kecani, fory apod. Takze se k tomu budeme taky tak chovat - bude zde vetsi tolerance.

Co se tyka avataru. Bohuzel je pouze jeden avatar pro celou poradnu a protoze ten avatar se zobrazuje i mimo Pokec, budeme nadale trvat na tom, aby tam nebyly hole zadky.
Muzes zkusit navrhnout moznost zadat specialni avatar pro Pokec. Tam by byl (mozna) i ten tvuj tolerovan. Ale tomu navrhu nedavam moc sanci na uskutecneni.

Já jsem na tom avataru nijak zvlášť nelpěl...:-D To byl jen testovací avatar...:-D:-D:-D
Osobně si myslím, že na holém zadku není nic špatného, horší by byl holý zadek s exkrementy nebo ejakulátem. :-D:-D:-D
To sem přijde nějaká novopečená mamina, která použije jako avatara své miminko s holou prdýlkou a vy jí to smáznete? ;-) Myslím si, že by to asi nepochopila....;-)

PS: Nemáte servr náhodou pronajatý od Vatikánu???

Od Vatikanu sice neni, ale uz jsem zacal hledat nejake bratry, kteri by fungovali jako moderatori.
Takze je mozne, ze priste uz to nebudes mit tak snadne jako dosud, ale dostanes k tomu dvoustrankove kazani :-P

Jinak neco jineho je destra prdylka a neco jineho je ten avatar, ktery tu byl (mladik s holym zadkem a pred nim sedici svlecny)

Já mám pocit, že se tady pořád bavíme o ho*nu. Když v příspěvku napíšu „ho*no“ a moderátor mi to „ho*no“ smaže, tak mi na tom ho*no záleží. To je potřeba o tom vést pořád nekonečnou diskusi? Ta podle mého názoru stojí za ho*no.