
Problem s Kmplayer a Vista codec pack
Zdravim, mam nesledujici problem. Nainstaloval jsem posledni verzi Vista codec pack 5.2.6 a nyni mi prehravac Kmplayer neprehrava WMV videa, resp. zvuk jde, obraz ne. Ostatni prehravace jako MPC,WMP11 prehravaji WMV v poradku. Pokud odinstaluju VIstaCodecPack, Kmplayer funguje v poradku. Setkal se nekdo s timto problemem? CHci pouzivat tento codec pack a kmplayer take, ale tohle me stve! U starsich verzi Vistacodecpacku tento problem neni, pouze u posldenich dvou verzi. Poadite co kde nastavit? U VCP i Kmplayeru mam default nastaveni, cili nic jsem nemenil! Predem diky za pomoc!
mám takový pocit, že kmplayer už nějaké vlastní kodeky obsahuje - to uvidíš podle velikosti instalačky.
čili další codec pack je zbytečný.
Ano, obsahuje vsechny "standardne potrebne" filtry (vcetne HD video).
Ano, obsahuje a je naprosto zbytečné instalovat další codec packy.
Diky, ale bohuzel to neresi muj puvodni dotaz. Zajima me proc po nainstalovani Vistacodecpacku nefunguje prehravani WMV videi v Kmplayeru, kdyz jak rikate Kmplayer ma vse potrebne v sobe...
Je to jednoduchý. Ty KM musíš říct ať používá systémový (direct show) filtry, ne ty jeho a ne ty z codecpacku. Páč zbytek je velmi špatnej plagiát.
Moc jsem nepochopil tvoji odpoved. Co presne mam prosim te nastavit?
Tak vydrž, já si ten šunt nainstaluju.
Už na něj čučím. Nastavení:
ovládání filtru/zdrojový filtr/windows media = standard systému.
použití dekodéru - vypnout u všech wmv - ať to přehrává systémový filtr.
asi bude problém v nové verzi, máš něšjakou morální zábranu nepoužívat starší verzi?
diky, ale to nepomaha...Starsi verzi bych klidne pouzival, ale v nove je uz lepsi ffdshow build a spousta novych filtru.
pretoze ten codecpack je nefunkcny srot od nejakeho magora. Ked chces urobim ti absolutsuper vista special codec pack ktory ti znefunkcni cely pocitac. A budem vediet aj preco
Odinstaluj ten kšunt codecpak z toho kšuntu Vista a otázky typu a proč a proč a proč, tak na to je jediná odpověď:
Protože je bagr...
Tva odpoved je hodna tvych zkusenosti...
Vistacodec pack je uplne najnefunkcnejsi srot ktory ti len rozdrbe cely Windows. Odinstaluj ten crep a nainstaluj si kodeky ktore naozaj potrebujes (az sa vymacknes ze naco ti ten znefunkcnovaci codecpack je, tak ti niekto poradi spravny kodek)
ale ale, ty jsi zrejme tento srot nevidel ani z rychliku...Vista codec package a CCCP jsou jedine pouzitelne filterpacky pro Visty...S VCP jsem nemel nikdy zadny problem az do ted a zajima me jak vyresit mnou popsany problem, ktery se da urcite vyresit nejakym nastavenim Kmplayeru nebo VCP. VCP pouzivam kvuli WMC a jelikoz pouzivam WMp11 nap prehravani veskere muziky vcetne Flacu,Ape,Aac atd.a veskereho videa, plus video soubory zobrazuje s tzv. thumbnails.