Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Kmplayer a Vista codec pack

Zdravim, mam nesledujici problem. Nainstaloval jsem posledni verzi Vista codec pack 5.2.6 a nyni mi prehravac Kmplayer neprehrava WMV videa, resp. zvuk jde, obraz ne. Ostatni prehravace jako MPC,WMP11 prehravaji WMV v poradku. Pokud odinstaluju VIstaCodecPack, Kmplayer funguje v poradku. Setkal se nekdo s timto problemem? CHci pouzivat tento codec pack a kmplayer take, ale tohle me stve! U starsich verzi Vistacodecpacku tento problem neni, pouze u posldenich dvou verzi. Poadite co kde nastavit? U VCP i Kmplayeru mam default nastaveni, cili nic jsem nemenil! Predem diky za pomoc!

ale ale, ty jsi zrejme tento srot nevidel ani z rychliku...Vista codec package a CCCP jsou jedine pouzitelne filterpacky pro Visty...S VCP jsem nemel nikdy zadny problem az do ted a zajima me jak vyresit mnou popsany problem, ktery se da urcite vyresit nejakym nastavenim Kmplayeru nebo VCP. VCP pouzivam kvuli WMC a jelikoz pouzivam WMp11 nap prehravani veskere muziky vcetne Flacu,Ape,Aac atd.a veskereho videa, plus video soubory zobrazuje s tzv. thumbnails.