Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s HDD

Provedl jsem pomoci PARTITION MAGIC rozsirení oddílu,po restartu nabíhal systém asi 20 minut a sam udělal restar a tak pořád dokola..Použil jsem náhradní disk a nastavil jako Master a původní dal na Slave...Systém nabíha pomaleji,původní disk je nainstalován,ale v průzkumníku není vidět..Může nekdo poradit,co s tím??Děkuji

Odinstaluj si tem PQMagic, dej disky zas jak byly a nebude ti blbnout nic. Ale protože už jsi s ním proved "zákrok" a očividně bez jakejchkoliv znalostí, tak se sám z toho už nevymotáš.
Do budoucna:
Nikdy nerozděluj a ani jinak neupravuj disky softem pod Windowsama
a bez patřičnejch zkušeností.

Tyhle "změny" se zásadně dělaj mimo systém, co se Windows týče (jakejchkoliv verzí),
pokud chceš mít jistotu... Jinak ty bláboly tady samozřejmě nejsou nic jinýho, než zoufalé myšlenkové pokusy, "makedrtic", seš fakt "génius", tebe bych chtěl mít po ruce, tak bys hned jednu takovou chytil po hubě za ty bláboly tady... Samozřejmě to de opravit a spolehlivě, ale to už se sem nehodí, protože seš stejnak mimo mísu, bohužel...
Ten disk, co si ho upravoval tím "Magicem" vrať rozhodně do původní pozice a hned Magica odinstaluj, pak budeš moct už něco řešit, aniž bys musel provádět bůhví jaké sprostoty...