Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazení do pc

ZDravím potřeboval bych dokoupit do skříně nějaké chlazení větraček protože krome Zdroje Grafiky a Procesoru nic jiného nemam. Mam slabou sestavu 350W zdroj 512 ramky 1.6ghz procesor a nejakou grafiku. Teploty v speedfanu SOu 40C stalích při hraní 50C-60C. Slyšel jsem že ten větraček přidavnej stojí kolem 100kč ja bych koupil nějakej za 300 prosím doporučení hlavně aby to šlo do pc

Tak jsem dal obnovení systemu a zase me pc facha :-) nakonec jsem změřil že ten pruměr pro větraček pod zdrojem je 7.5cm od sebe od dírky pro sroubky takze 4x7.5cm obvod který mam tedy koupit vetracek do skříně 80x80?? Předem díky za odpověd.