Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTPC sestava, kritizujte

Ahoj, potřeboval bych konzultovat HTPC než se pustím do koupě.

Dálkáč Genius REMOTE 300 Universal & MCE Remote Control zde
Case+PSU Tracer TRO-423, ATX 400W zde
MB GB MA74GM-S2H, AMD 740G, AM2, VGA, mATX zde
CPU AMD SDH1300DPBOX Sempron 64 LE-1300 45Wzde
RAM A-DATA 1024MB DDRII 800 zde
Mechanika LG GH22NS30 BlackSATA zde
HDD WD WD3200AAJS HDD 320GB zde
Grafika GigaByte HD4350 512MB DDR2, HDMI,PCI-Express zde
OS Win Vista Media Center

Očekávám od toho pohodlnou obsluhu, nahrávání z TV, vypalování na dvd, přhrávání filmů v 720p a 1080p.

Nevím jestli třeba zvolit jinou desku s výkonější integrovanou grafikou s HDMI výstupem, nebo místo Sempronu raději nějaký Athlon X2 se 45w.
A chtěl bych se zeptat jestli se dá z TV nahrávat přes HDMI nebo je lepší mít tv tuner ještě v pc ?

Předem díky.

Na tuner Leadtek bych byl opatrný. Nejsem sám, komu při instalaci ve Vistě působí BSOD. Nakonec se to nějak podaří, ale přesto. Už se to tu na poradně řešilo, nevím, jestli pro tento typ, nebo pro příbuzný 2000 H.

Dneska bych volil Aver. Před pár lety mě neskutečně vyprudili neschopností vyprodukovat funkční ovladače pro tehdy nový systém WinXP, teď už se snad polepšili.
Leadtek je v pohodě na XP, ten software opravdu není špatný. Na Vistu raději ne, alespoň ne ty nejnižší a nejlevnější řady. Někde to ošizené být musí a zdá se, že právě na ovladačích.