Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze otevřít harddisk

Zdravim. Mám dva HardDisky C a E. Nedavno jsme zformátovali C (E jsme odpojili). HDD C jde v pohodě ale jak udělám double-klik na E, tak to napíše:
Systém Windows nemůže nalézt
RECYCLER/S-9-8-20-100027024-100027024-100013303-10 0031788-8540.com. Přesvědčete se, zda je název zadán správně a akci opakujte. Pro hledání souboru klepněte na tlačítko Start a pak na položku Hledat.

Vůbec si nevím rady. Prosím, muže někdo pomoct?

vypni si autorun, zkontroluj si na viry všechny svoje flashky:

REGEDIT4

; Vypnuti Autorun pro vsechny media
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=dword:000000ff

kromě local_machine bych opravil i current_user, čert ví co má přednost.