Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zálohování (kopírování), nějaký jednoduchý program?

Hledám program (utilitu), která vezme nějaké adresáře a zkopíruje je někam jinam. Bude kopírovat pouze nová data (udělá pouze úplnou zálohu). Žádná komprimace atd... Vlastně je to kopie 1:1 na požádání (nejlépe automaticky - naplánovat) a dialogovým oknem, že se to povedlo/nepovedlo. Existuje něco jiného než pomocí bat souboru a plánovače úloh? Dík.

To se mi nikdy nestalo, pokud tam byl problém s konkrétní složkou a nemohl ji z nějakého důvodu zazálohovat, program to zahlásil a zapsal do logu. Mám to na spoustě počítačů, používám to léta a nikdy jsem neměl problém. Nejvíc se mi líbí ta variabilita, možnost nastavit prakticky jakýkoli druh zálohy, vložit odkaz na soubor se scriptem apod. Co je pro někoho zbytečně složité, já jsem uvítal.