Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrytá složka na ploše

Ahoj,
narazil jsem na tuhle stránku a už dlouho něco takového hledám. Mám problém:
Na ploše se mi zobrazuje neviditelná složka se jménem 1. Na disku C mi dochází místo, takže mažu co se dá abych něměl problém. Tahle složka mi zabírá něco přes 3 GB. Můžu jí smazat? Nestane se mi něco s plochou? Předem děkuju za rady.

Mglaedr

loading...

Žádná taková složka "oficioálně" pro žádnou windows verzi na ploše neni. Pokud to neni synovo schované porno a ty jsi to tam nepřidával, pak po prozkoumání co tam je je volba na tobě. Funkčnost operačního systému, by to nelěo ohrozit, pokud je všechno jak má být.

na ploše má být pouze zástupce složky, která je kdekoli na rozumnějším místě. tolik axiom.
ale jsou nepřátelé axiomů, kteří naopak vyžadují mít všechno v profilu - tak mají bordel na ploše.
my axiomisté ho máme taky různě po disku, ale vyznáme se v něm, a není vidět.

předpokládám že tazatel použil kdysi jakési tunidlo windows+ie, a úchylný temp adresář na ploše je toho výsledkem. oprava např. přes free regino, nebo rovnou přes registry: ie myslím nemá v nastavení změnu umístění stažených souborů, normální prohlížeče jo.