Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrytá složka na ploše

Ahoj,
narazil jsem na tuhle stránku a už dlouho něco takového hledám. Mám problém:
Na ploše se mi zobrazuje neviditelná složka se jménem 1. Na disku C mi dochází místo, takže mažu co se dá abych něměl problém. Tahle složka mi zabírá něco přes 3 GB. Můžu jí smazat? Nestane se mi něco s plochou? Předem děkuju za rady.

Mglaedr

na ploše má být pouze zástupce složky, která je kdekoli na rozumnějším místě. tolik axiom.
ale jsou nepřátelé axiomů, kteří naopak vyžadují mít všechno v profilu - tak mají bordel na ploše.
my axiomisté ho máme taky různě po disku, ale vyznáme se v něm, a není vidět.

předpokládám že tazatel použil kdysi jakési tunidlo windows+ie, a úchylný temp adresář na ploše je toho výsledkem. oprava např. přes free regino, nebo rovnou přes registry: ie myslím nemá v nastavení změnu umístění stažených souborů, normální prohlížeče jo.