Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s FPS

Kdyz hraju nejakou hru, tak po 5-ti minutách se to sekne a mam 5 FPS uplne se to seka, nevite co s tim? Nez se mi to stane tak mam 60-100 FPS ! pls poradte. DIK !

Moje sestava: Notebook Acer Aspire 6920G
- Windows Vista 32bit
-Intel core2 duo T5800 (2.0 GHz, 800 MHZ FSB, 2MB L2 cache)
-nVidia GeForce 9500 1279MB GS TurboCache
-2GB DDR2

Hm, 64°C este neni moc, tazko povedat na kolko °C nastavil Acer obmedzovanie vykonu. Keby tam bolo 90°C tak by to bolo jasne :) Mozno je to nastavene aj na to ze ked teplota vovnutri NB prekroci urcitu hranicu tak to zacne obmedzovat vykon, to vie len vyrobca notebooku ze jake teplotne hranice si kde urcil.

Mozes skusit chladiacu podlozku, alebo skusit to v noci, vonku (na balkone) ked je pod 15°C vtedy je mensia sanca ze sa to tak zahreje ze ci to tiez seka po 5minutach, ked nebude sekat tak potrebujes chladiacu podlozku alebo slusnejsi NB (= nie Acer), apod.